dowolna

Nieruchomości Świętochłowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 388 zł44,39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, stylowe i otoczone zielenią - Inwestycja zaprojektowana z myślą o wygodnym życiu. Świetna lokalizacja, dostęp do edukacji, opieki zdrowotnej i sklepów, a także.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 600 m² 812,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną inwestycyjną działkę budowlaną położoną miejscowości Świętochłowice zabudowaną kamienicą wraz z koncepcją na dobudowę kolejnego budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świętochłowice ul. Beskidzka 3 pokoje, balkon, osobna kuchnia Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie z balkonem, położone w świetnie skomunikowanej części Świętochłowic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 051,55 m² 570,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Prezydent Miasta Świętochłowice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż s tanowiącej własność Gminy Świętochłowice zabudowanej nieruchomości, obejmującej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego w Świętochłowicach przy ul Przybyły 4 , usytuowanego na 4/5 piętrze bloku bez windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł115 m² 3 730,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania, które nie narzuca stylu, ale daje nieograniczone możliwości? Przy ul. Kamionki 5a w dzielnicy Chropaczów w Świętochłowicach czeka nieruchomość, która może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł13 487 m² 192,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż działki. 13487m2 Grunt oddany w użytkownie wieczyste(2089-12-06). Idealny pod działalność przemysłową lub logistkę. Cena netto. Oferta wysłana z systemu bck Galactica oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

W sprzedaży oferujemy komfortowe mieszkanie w Świętochłowicach. Dużym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej oraz najważniejszych dróg w mieście ze sprawnym dojazdem do dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 200 zł47,60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł45,50 m² 4 989,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 45,5 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 3/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,78 m² 6 087,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości re/max oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł61,86 m² 8 729,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania na sprzedaż baja piaśniki, świętochłowice Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej? Inwestycja Baja.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł50,63 m² 5 727,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na 5 piętrze w wieżowcu z windą w Świętochłowicach przy ul. Solidarności 5 Układ pomieszczeń: - salon z balkonem (ekspozycja zachodnia dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł55,04 m² 8 630,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe świętochłowice Powierzchnia: 55,04 m Cena: 475 000 zł- bez prowizji Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Data oddania: 31.05.2026 Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł173,81 m² 7 767,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 173,81 m2, usytuowany na działce o powierzchni 158 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, piasniki Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 39,7 m , zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy na Piasnikach , tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49,65 m² 7 653,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku znajdującym się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W bliskiej odległości Ośrodek Rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:488 m²

Tylko U nas! Wyjątkowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Świętochłowice, ul. Jaśminowa 6 Komfort, prywatność, świetna komunikacja - idealny dla rodziny lub pod działalność!.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł37,36 m² 4 791,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł38,74 m² 4 491,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie położone w Świętochłowicach w spokojnej części dzielnicy centrum. Własność lokalu i współwłasność 6 lokatorów w gruncie. Wspólnota zarządzana przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł400 m² 5 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:388 m²

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł67,10 m² 4 172,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Świętochłowicach, dzielnica Zgoda, ul. Wojska Polskiego. Lokal ma powierzchnię 67,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,18 m² 6 290,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świętochłowice - ul. Śląska - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 34,18 m2 ,które przez lata było domem dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł27 224 m² 95,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Świętochłowice, 23 marca 2026 r. GN.6840.72.2024.BA Na podstawie 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Bezpieczna transkacja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Górnego Śląska doskonała lokalizacja w Świętochłowicach z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł67,22 m² 4 745,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świętochłowic przy ulicy Katowickiej (na wysokości Mijanki).

Szczegóły ogłoszenia

2 243 400 zł85 511 m² 26,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w Świętochłowicach w rejonie ul. Sztygarskiej i Kolonia Zygmunt, o łącznej powierzchni 85511 m2, zapisanej w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł49,65 m² 7 250,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świętochłowice - 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na sprzedaż / ul. Polna - duży potencjał Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 49,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł28 934 m² 70,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu nr 900/174 o powierzchni 28934 m2, położonej w Świętochłowicach w rejonie ul. Sztygarskiej i Kolonia Zygmunt,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 462 m² 51,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Świętochłowicach, oznaczoną geodezyjne jako działki 132/42, 133/42,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł54,63 m² 7 688,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! uwaga, wyłącznie zamiana! Oferuję Państwu do zamiany na mniejsze, słoneczne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przestawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego w Świętochłowicach przy ul. Jodłowej 39 na 11/11 pietrze w windą. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego w Świętochłowicach ul. Sportowa 7 zlokalizowanego na 4/4 piętrze w bloku bez windy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Powierzchnia: 80 m kw. Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 0/2 Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe (piec dwufunkcyjny) Ciepła woda: piec gazowy Opłaty miesięczne: 400 zł (zarządca, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 000 zł28 m² 10 892,86 zł/m²