dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Świętochłowice - Oferty sprzedaży i najmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zaproponuj swoją cene! Na sprzedaż: słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z windą i balkonem Świętochłowice, ul. Polna (świetna komunikacja z dtś) Szukasz mieszkania, które łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świętochłowice

174 000 zł38,74 m² 4 491,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie położone w Świętochłowicach w spokojnej części dzielnicy centrum. Własność lokalu i współwłasność 6 lokatorów w gruncie. Wspólnota zarządzana przez.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,78 m² 6 087,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości re/max oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł54,63 m² 7 688,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! uwaga, wyłącznie zamiana! Oferuję Państwu do zamiany na mniejsze, słoneczne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł78,50 m² 5 719,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przestawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego w Świętochłowicach przy ul. Jodłowej 39 na 11/11 pietrze w windą. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł46,16 m² 5 307,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Świętochłowicach przy ul. Sportowej 2b. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku i stanowi świetną.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Bezpieczna transkacja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Górnego Śląska doskonała lokalizacja w Świętochłowicach z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł34 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu pięknej kawalerki o powierzchni 34m2 położonej w Świętochłowicach ul. Jodłowa 39 na 3/11 pietrze w bloku z winda, która.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świętochłowice

179 000 zł37,36 m² 4 791,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Polaka

Centrum,Świętochłowice

145 000 zł37,54 m² 3 862,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka na sprzedaż - Świętochłowice - 2 piętro - bardzo niski czynsz Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 37,54 m , usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

434 400 zł62,90 m² 6 906 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Chropaczów, w Świętochłowicach, przy ul. Świętokrzyskiej 24. Nieruchomość charakteryzuje się następującymi atutami: wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł45,50 m² 4 989,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 45,5 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 3/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł27 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie jest wyjątkowo ciepłe nawet przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

1 670 zł36 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty wynajmu jest luksusowe / klimatyczne mieszkanie położone na trzecim piętrze w zadbanym budynku z windą w najpiękniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świętochłowice,śląskie

329 900 zł62 m² 5 320,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świętochłowice-oferta na zasadach wyłączności tylko W notus. Zapraszam do zakupu jasnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 61,78 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Świętochłowice,śląskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysoki parter słoneczne środkowe suche nie wymaga remontu ogrzewanie własne gazowe, nowe piece, lodówka, meble kuchenne i pokojowe, w klatce tylko 6 lokatorów, spokojna okolica , nie daleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiślan

Chropaczów,Świętochłowice

170 000 zł32 m² 5 248,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Tylko w Realton! Zobacz film: oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Świętochłowicach, ul. Wiślan. Lokal w stanie do wprowadzenia po kilku drobnych naprawach. Świetna propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Chropaczów,Świętochłowice

339 000 zł53 m² 6 408,32 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie z balkonem - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowo przytulne i ciepłe mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świętochłowice,śląskie

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 38 m | Piwnica | Niski czynsz | Świętochłowice ul. Polna Jedna z najatrakcyjniejszych cenowo ofert mieszkań w tej części miasta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Centrum,Świętochłowice

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 48 m wraz z możliwym do wykupienia wysokim poddaszem o powierzchni 37 m . Mieszkanie znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Piaśniki,Świętochłowice

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, świętochłowice, ul. Chorzowska Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Chorzowskiej w Świętochłowicach. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

484 900 zł73 m² 6 660,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świętochłowicach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,80 m , znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chropaczów,Świętochłowice

249 800 zł50 m² 4 968,18 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,28 m , położone na 2 piętrze w 11-piętrowym budynku na Osiedlu Na Wzgórzu przy ul. Świętokrzyskiej w dzielnicy Chropaczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Chropaczów,Świętochłowice

279 000 zł50 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 50 m położone w Świętochłowicach przy ul. Karpackiej. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w budynku 10-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Świętochłowice

249 000 zł52 m² 4 804,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Szukasz mieszkania z szybkim dojazdem do Katowic? Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 51,85 m (mieszkanie 49,65m + piwnica 2,20m ) położone w Świętochłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Chropaczów,Świętochłowice

245 000 zł46 m² 5 307,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone w Świętochłowicach przy ul. Sportowej 2b. Lokal znajduje się w zadbanym budynku i stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamionki

Chropaczów,Świętochłowice

125 000 zł46 m² 2 747,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne mieszkanie 2 - pokojowe zlokalizowane w Świętochłowicach, dzielnica Chropaczów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Chropaczów,Świętochłowice

249 000 zł52 m² 4 751,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w Świętochłowicach, dzielnica Chropaczów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nastolatków

Centrum,Świętochłowice

299 900 zł60 m² 5 015,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,8 m , położone w Świętochłowicach przy ul. Nastolatków 10, na spokojnym, zielonym osiedlu niskich bloków. To propozycja idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Piaśniki,Świętochłowice

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania do własnej aranżacji w najlepszej dzielnicy Świętochłowic - Piaśnikach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Centrum,Świętochłowice

295 000 zł57 m² 5 175,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz stylowego mieszkania, gotowego do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni (wraz z antresolą) ok 57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Zgoda,Świętochłowice

143 000 zł32 m² 4 401,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przebywam na urlopie do dnia 3.02.2025 w razie pytań proszę o kontakt pod nr Na sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie 32 m na pierwszym piętrze Lokalizacja: Świętochłowice ul. Śląska 40/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyły

Chropaczów,Świętochłowice

170 000 zł37 m² 4 632,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Świętochłowic, dzielnica Chropaczów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice

Chropaczów,Świętochłowice

269 000 zł50 m² 5 412,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu na wzgórzu w Chropaczowie, idealne zarówno dla rodzin, par, jak i inwestorów. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Centrum,Świętochłowice

1 799 zł37 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w Świętochłowicach 37 m2 Piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie czeka na pierwszych najemców Salon z aneksem kuchennym i sypialnia Ul. Wyzwolenia 56 II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Świętochłowice

279 900 zł56 m² 4 984,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje | Świętochłowice ul. Metalowców ( Centrum ) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polaka

Centrum,Świętochłowice

154 000 zł37 m² 4 165,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży przytulną kawalerkę w Świętochłowicach, centrum ul. Wiktora Polaka. Lokal ma powierzchnię 36,97 m2 i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

250 000 zł40 m² 6 297,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, piasniki Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 39,7 m , zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy na Piasnikach , tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Centrum,Świętochłowice

159 000 zł34 m² 4 623,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świętochłowic przy ulicy Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piaśniki,Świętochłowice

249 000 zł48 m² 5 212,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prowizję biura pokrywa osoba Sprzedająca. Mieszkanie z dużym potencjałem - 47,77 m | balkon | 3 piętro | Świętochłowice, ul. Korfantego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Chropaczów,Świętochłowice

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-