dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Świętochłowice - Oferty sprzedaży i najmu

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Piaśniki,Świętochłowice

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem ,duży potencjał! 1 piętero! Powierzchnia mieszkania to 47 m2 + piwnica 2,5m2 świętochłowice przy ul. Korfantego / blisko do Chorzowa , Katowic, gliwic oraz innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Piaśniki,Świętochłowice

284 900 zł48 m² 5 935 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie położone w Świętochłowicach - Piaśnikach. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - przedpokoju, - łazienki z wc, - balkonu. W 2019 roku mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

430 000 zł75 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75m2 w skład którego wchodzą: - ustawny salon - 3 sypialnie - oddzielna kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Piaśniki,Świętochłowice

299 990 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Witam, mamy do zaoferowania mieszkanie w cudownej, zielonej okolicy Piaśniki. Mieszkanie posiada 3 pokoje z osobną kuchnią. Całość przeszła remont kapitalny we wrześniu 2019. W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Zgoda,Świętochłowice

169 000 zł47 m² 3 580,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

agencyjnej! Oferuję do sprzedania nieruchomość o łącznej pow. 47,20m2 na co składa się mieszkanie o pow. 37m2 i piwnica o pow. 10,20m2. Mieszkanie zostało powiększone dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chropaczów

Chropaczów,Świętochłowice

330 000 zł77 m² 4 287,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 76,96m2 w skład którego wchodzą: - salon z balkonem - sypialnia - 2 pokoje dziecięce - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Świętochłowice

169 000 zł35 m² 4 829 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2, składające się z salonu wraz z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, przedpokoju oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Centrum,Świętochłowice

185 000 zł85 m² 2 178,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż 4 pokojowe duże Mieszkanie w Świętochłowicach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

335 000 zł74 m² 4 527,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - 3 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka - W C Do mieszkania przynależy piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średnia

Świętochłowice,śląskie

179 000 zł39 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 39 m2. Czynsz wynosi około 500 zł/2-3 os. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Centrum,Świętochłowice

179 000 zł85 m² 2 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Świętochłowicach. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 84,91 m2 na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piaśniki,Świętochłowice

309 900 zł48 m² 6 456 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 48m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Kilka miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Zgoda,Świętochłowice

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie na poddaszu o powierzchni 50m2, składające się z trzech pokoi, kuchnia, przedpokoju, łazienki z wc. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

340 000 zł74 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślęzan

Świętochłowice,śląskie

240 000 zł48 m² 4 969,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zakupu przytulnego M3 w Świętochłowicach ul. Ślęzan. Mieszkanie do odnowienia. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Zgoda,Świętochłowice

160 000 zł28 m² 5 626 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,44m2. Powierzchnia, na którą składają się pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc oraz balkon o powierzchni ok. 4m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Świętochłowice,śląskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2. Powierzchnia, na którą składają się trzy pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc oraz duży balkon z zadaszeniem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Chropaczów,Świętochłowice

185 000 zł52 m² 3 557,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie pilnie Sprzedam piękne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem położone na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu w świętochłowicach[osiedle na wzgórzu]. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Świętochłowice

115 000 zł52 m² 2 211,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone w Świętochłowicach, w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Blisko wyjazd na dtś oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

104 500 zł34 m² 3 028,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Osoba do kontaktu: barbara Piowczyk - tel. Przedmiotem oferty sprzedaży jest bardzo atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie - zlokalizowane na spokojnym, bardzo "zielonym" oraz doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

107 500 zł34 m² 3 115,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

111 500 zł34 m² 3 231,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiechaczka

Chropaczów,Świętochłowice

198 000 zł62 m² 3 181,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie położone w Świętochłowicach Chropaczowie w rejonie ulic Wiechaczka i Sportowej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chropaczów

Chropaczów,Świętochłowice

96 000 zł49 m² 1 974,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone jest na Ip w nikim bloku i składa się z dwóch pokoi w tym jeden z balkonem, widnej dużej kuchni ze spiżarką,łazienki z wc oraz piwnicy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiślan

Świętochłowice,śląskie

98 000 zł34 m² 2 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest bardzo ładna kawalerka zlokalizowana w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie. Wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zgoda

Zgoda,Świętochłowice

149 000 zł47 m² 3 191,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone w Świętochłowicach Zgodzie w rejonie ronda. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju powierzchnia 46,69 mkw. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiślan

Piaśniki,Świętochłowice

194 999 zł64 m² 3 046,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Nowa niższa cena. Oferujemy Państwu do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, znajdujące się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Świętochłowice

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Świętochłowic po kapitalnym remoncie, kapitalny dojazd z dtś, w pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Centrum,Świętochłowice

950 zł49 m² 19,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

mam do wynajęcia mieszkanie w Świętochłowicach w spokojniej okolicy , 2 pokoje , łazienka ,kuchnia , przedpokój do mieszkania należy piwnica i ogródek działkowy, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Chropaczów

Chropaczów,Świętochłowice

215 000 zł76 m² 2 828,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

** super oferta - 4 pokoje + gar aż + ogródek 250m ** oferta jakich mało na rynku - super apartament z możliwością dokupienia ogródka ok. 250m z altanką ( cena 20.000zł ) oraz garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Centrum,Świętochłowice

140 000 zł54 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferujemy do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w bloku w Centrum Świętochłowic na cichym osiedlu. W otoczeniu szkoła, przedszkole, przychodnia, apteki, cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Świętochłowice

130 000 zł52 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaśniki

Piaśniki,Świętochłowice

159 000 zł61 m² 2 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

** nowa - niższa cena *** osiedle matylda ** idealna lokalizacja - 3 min. DO dtś ** ***osiedle monitorowane *** blok ocieplony *** polecam - warto zobaczyć!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Centrum,Świętochłowice

120 000 zł47 m² 2 533,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję państwu do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe (powierzchnia 47.36 m2), przestronne, słoneczne (okna: W, Z, Pd), zlokalizowane w centrum Świętochłowic na osiedlu Śródmieście przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Zgoda,Świętochłowice

215 000 zł59 m² 3 625,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne, przestronne i nowoczesne mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze , 4 kondygnacje bloku. Mieszkanie własnościowe z udziałem w gruncie o powierzchni 54,72 m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Zgoda,Świętochłowice

1 200 zł78 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne zadbane po remoncie mieszkanko. 3 niezalezne pokoje, kuchnia, łazienka po kapitalnym remoncie (nowa armatura i kafelki, kabina prysznicowa)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Zgoda,Świętochłowice

188 000 zł78 m² 2 410,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ładne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Łazienka nowa (armatura i kafelki), okna plastikowe, ogrzewanie gazowe, na podłodze panele, układ mieszkania bardzo funkcjonalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaśniki

Piaśniki,Świętochłowice

199 000 zł61 m² 3 262 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

**inne niż wszystkie * piękne * komfortowe *** ** idealna lokalizacja - 3 min. DO dtś ** spokojne osiedle bloków! polecam - warto zobaczyć! Polecam piękne nietuzinkowe mieszkanie składające się

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komandra

Zgoda,Świętochłowice

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do zaoferowania mamy przytulne dwupokojowe mieszkanie usytułowane w spokojnej dzielnicy Świętochłowic s doskonałym dojazdem do dtś. Mieszkanie po kapitalnym remoncie (2011rok): wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Świętochłowice,śląskie

125 000 zł36 m² 3 435,01 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania wspaniale usytuowane mieszkanie na 7 piętrze wieżowca. Mieszkanie jest jasne, słoneczne, składające się z przestronnego pokoju z balkonem, osobnej, dużej i widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lipiny

Lipiny,Świętochłowice

126 000 zł49 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 49 m2, na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w Świętochłowicach, na cichym i zielonym osiedlu na uboczu dzielnicy Lipiny. Osiedle zadbane, posiada.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij