dowolna

Mieszkania w centrum Świętochłowice - Oferty sprzedaży i najmu

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Centrum,Świętochłowice

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

W sprzedaży oferujemy niezwykły "3 pak" mieszkań w Centrum Świętochłowic. Komunikacja miejska na wyciągnięcie ręki oraz infrastruktura najważniejszych dróg w mieście, ekspresowy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł53,50 m² 5 028,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 53 m w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł69 m² 5 724,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na 4. piętrze w ocieplonym i solidnym bloku z 1998 roku- drugiego takiego układu w okolicy nie znajdziesz! Na dole standardowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 zł36,39 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba do kontaktu: barbara Piowczyk tel.   Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty wynajmu jest luksusowe / klimatyczne mieszkanie położone na trzecim piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie po remoncie, położone na 11.piętrze. Koszty: cena najmu 1300 zł + 1000 zł(czynsz) + media wg. zużycia Kaucja 2500 zł Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Centrum,Świętochłowice

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,18 m² 6 290,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świętochłowice - ul. Śląska - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 34,18 m2 ,które przez lata było domem dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł53,62 m² 18,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie położone na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie poza 2 pokojami posiada dużą przestronną kuchnię z ogrzewaniem podłogowym i ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł115 m² 3 730,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania, które nie narzuca stylu, ale daje nieograniczone możliwości? Przy ul. Kamionki 5a w dzielnicy Chropaczów w Świętochłowicach czeka nieruchomość, która może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł49,65 m² 7 250,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świętochłowice - 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na sprzedaż / ul. Polna - duży potencjał Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 49,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Świętochłowice

1 550 zł39,69 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w lokalizacji zapewniającej dostęp do dużej liczby usług niezbędnych dla funkcjonowania, gdzie koszty utrzymania, ogrzewania nie będą wysokie ? Proponuje ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! Na sprzedaż mieszkanie położone w samym Centrum Świętochłowic. Urokliwa ulica, klimatyczne kamienice, bardzo dobrze skomunikowane miejsce. Cechy nieruchomości: funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł28 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka, przyjazna dla zwierząt, przy ul Kościelnej w Świętochłowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 28 m^2. Piętro 0/3 (parter). Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

305 000 zł28 m² 10 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Śląska Idealne dla rodzin | Świetne pod inwestycję | Doskonałe dla studentów Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 656 zł90,18 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Ostatni dostępny duży metraż! Nowoczesne, stylowe i otoczone zielenią - Inwestycja zaprojektowana z myślą o wygodnym życiu. Świetna lokalizacja, dostęp do edukacji, opieki zdrowotnej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po remoncie, położone na 11.piętrze w bloku przy ulicy Świętokrzyskiej 27 Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 200 zł47,60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, stylowe i otoczone zielenią - Inwestycja zaprojektowana z myślą o wygodnym życiu. Świetna lokalizacja, dostęp do edukacji, opieki zdrowotnej i sklepów, a także.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po kompleksowym remoncie. W ofercie biura nieruchomości Księżyk & Podzimska, przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł46 m² 32,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w Centrum Świętochłowic. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, kompleksowo wyremontowanej kamienicy z monitoringiem. Powierzchnia: 46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 702 zł59,66 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł80 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 80 m w nowej kamienicy w centrum Świętochłowic! Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

214 900 zł36,25 m² 5 928,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 2 pokoje | Świętochłowice ul. Metalowców ( Centrum ) zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Zgoda,Świętochłowice

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świętochłowice Centrum - ul. Wojska Polskiego! 1500 zł uwaga : bez prowizji - koszty agencji nieruchomości pokrywa właściciel. Atrakcyjna lokalizacja - dzielnica Zgoda. Do wynajęcia przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł67,10 m² 4 172,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Świętochłowicach, dzielnica Zgoda, ul. Wojska Polskiego. Lokal ma powierzchnię 67,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł67,22 m² 4 745,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świętochłowic przy ulicy Katowickiej (na wysokości Mijanki).

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40,30 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie - Świętochłowice, ul. Nowa 7. Atrakcyjna lokalizacja - szybki dojazd do dtś (900 m), w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, kościół, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49,65 m² 7 653,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku znajdującym się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W bliskiej odległości Ośrodek Rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 388 zł44,39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świętochłowice

174 000 zł38,74 m² 4 491,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie położone w Świętochłowicach w spokojnej części dzielnicy centrum. Własność lokalu i współwłasność 6 lokatorów w gruncie. Wspólnota zarządzana przez.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł54,63 m² 7 688,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! uwaga, wyłącznie zamiana! Oferuję Państwu do zamiany na mniejsze, słoneczne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Polaka

Centrum,Świętochłowice

145 000 zł37,54 m² 3 862,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka na sprzedaż - Świętochłowice - 2 piętro - bardzo niski czynsz Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 37,54 m , usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł45,50 m² 4 989,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 45,5 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 3/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł47 m² 28,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 czerwca. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Świętochłowic.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

1 670 zł36 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty wynajmu jest luksusowe / klimatyczne mieszkanie położone na trzecim piętrze w zadbanym budynku z windą w najpiękniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świętochłowice,śląskie

329 900 zł62 m² 5 320,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świętochłowice-oferta na zasadach wyłączności tylko W notus. Zapraszam do zakupu jasnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 61,78 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Świętochłowice,śląskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysoki parter słoneczne środkowe suche nie wymaga remontu ogrzewanie własne gazowe, nowe piece, lodówka, meble kuchenne i pokojowe, w klatce tylko 6 lokatorów, spokojna okolica , nie daleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiślan

Chropaczów,Świętochłowice

170 000 zł32 m² 5 248,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Tylko w Realton! Zobacz film: oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Świętochłowicach, ul. Wiślan. Lokal w stanie do wprowadzenia po kilku drobnych naprawach. Świetna propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Centrum,Świętochłowice

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 48 m wraz z możliwym do wykupienia wysokim poddaszem o powierzchni 37 m . Mieszkanie znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Centrum,Świętochłowice

1 550 zł46 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajęcia niedawno wyremontowane mieszkanie w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Chropaczów,Świętochłowice

1 090 zł30 m² 36,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kościelnej 14 w Świętochłowicach (chropaczów). Nieruchomość: powierzchnia 30 m^2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij