dowolna

Mieszkania do remontu Świętochłowice - Oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

269 000 zł53,50 m² 5 028,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 53 m w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Polaka

Centrum,Świętochłowice

145 000 zł37,54 m² 3 862,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka na sprzedaż - Świętochłowice - 2 piętro - bardzo niski czynsz Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 37,54 m , usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Zgoda,Świętochłowice

94 000 zł46,74 m² 2 011,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Świętochłowice przy ul. Hajduki 30/1.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,78 m² 6 087,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości re/max oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solidarności

Świętochłowice,śląskie

290 000 zł50,63 m² 5 727,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na 5 piętrze w wieżowcu z windą w Świętochłowicach przy ul. Solidarności 5 Układ pomieszczeń: - salon z balkonem (ekspozycja zachodnia dużo.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Świętochłowicach przy ulicy Polnej. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39,70 m² 6 297,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, piasniki Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 39,7 m , zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy na Piasnikach , tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świętochłowice

174 000 zł38,74 m² 4 491,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie położone w Świętochłowicach w spokojnej części dzielnicy centrum. Własność lokalu i współwłasność 6 lokatorów w gruncie. Wspólnota zarządzana przez.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł34,14 m² 6 734,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

W sprzedaży oferujemy komfortowe mieszkanie w Świętochłowicach. Dużym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej oraz najważniejszych dróg w mieście ze sprawnym dojazdem do dtś.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł67,22 m² 4 745,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świętochłowic przy ulicy Katowickiej (na wysokości Mijanki).

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł115 m² 3 730,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania, które nie narzuca stylu, ale daje nieograniczone możliwości? Przy ul. Kamionki 5a w dzielnicy Chropaczów w Świętochłowicach czeka nieruchomość, która może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł49,65 m² 7 250,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świętochłowice - 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na sprzedaż / ul. Polna - duży potencjał Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 49,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świętochłowice,śląskie

329 900 zł62 m² 5 320,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świętochłowice-oferta na zasadach wyłączności tylko W notus. Zapraszam do zakupu jasnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 61,78 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Świętochłowice,śląskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysoki parter słoneczne środkowe suche nie wymaga remontu ogrzewanie własne gazowe, nowe piece, lodówka, meble kuchenne i pokojowe, w klatce tylko 6 lokatorów, spokojna okolica , nie daleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świętochłowice,śląskie

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 38 m | Piwnica | Niski czynsz | Świętochłowice ul. Polna Jedna z najatrakcyjniejszych cenowo ofert mieszkań w tej części miasta dostępna wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Centrum,Świętochłowice

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 48 m wraz z możliwym do wykupienia wysokim poddaszem o powierzchni 37 m . Mieszkanie znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chropaczów,Świętochłowice

249 800 zł50 m² 4 968,18 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,28 m , położone na 2 piętrze w 11-piętrowym budynku na Osiedlu Na Wzgórzu przy ul. Świętokrzyskiej w dzielnicy Chropaczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamionki

Chropaczów,Świętochłowice

125 000 zł46 m² 2 747,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne mieszkanie 2 - pokojowe zlokalizowane w Świętochłowicach, dzielnica Chropaczów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nastolatków

Centrum,Świętochłowice

299 900 zł60 m² 5 015,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,8 m , położone w Świętochłowicach przy ul. Nastolatków 10, na spokojnym, zielonym osiedlu niskich bloków. To propozycja idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Piaśniki,Świętochłowice

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania do własnej aranżacji w najlepszej dzielnicy Świętochłowic - Piaśnikach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyły

Chropaczów,Świętochłowice

170 000 zł37 m² 4 632,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Świętochłowic, dzielnica Chropaczów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice

Chropaczów,Świętochłowice

269 000 zł50 m² 5 412,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu na wzgórzu w Chropaczowie, idealne zarówno dla rodzin, par, jak i inwestorów. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

250 000 zł40 m² 6 297,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Centrum,Świętochłowice

159 000 zł34 m² 4 623,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świętochłowic przy ulicy Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piaśniki,Świętochłowice

249 000 zł48 m² 5 212,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prowizję biura pokrywa osoba Sprzedająca. Mieszkanie z dużym potencjałem - 47,77 m | balkon | 3 piętro | Świętochłowice, ul. Korfantego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

219 000 zł47 m² 4 630,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,3m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

144 000 zł30 m² 4 768,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę do remontu. Lokal z balkonem oraz piwnicą. Zielone, spokojne osiedle i fajni sąsiedzi. Blok po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa. Niedaleko znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamionki

Chropaczów,Świętochłowice

429 000 zł115 m² 3 730,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Największe w okolicy mieszkanie w Świętochłowicach - 115m , 4 pokoje Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 m znajdujące się na 1 z 2 piętrze w bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Centrum,Świętochłowice

219 000 zł48 m² 4 541,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,22 m , usytuowanego na 4. piętrze bloku z lat 80-tych. Nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

240 000 zł40 m² 6 045,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Centrum,Świętochłowice

219 000 zł48 m² 4 541,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nowa cena! 219 000 zł Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m zlokalizowane na 4. piętrze bloku z lat 80-tych. Lokum znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Świętochłowice,śląskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m2 z balkonem, usytuowanego na 1 piętrze. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczytowa

Chropaczów,Świętochłowice

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m2 z balkonem, usytuowanego na 10 piętrze. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Centrum,Świętochłowice

224 000 zł48 m² 4 645,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nowa cena! 224 000 zł Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m zlokalizowane na 4. piętrze bloku z lat 80-tych. Lokum znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

165 000 zł30 m² 5 463,58 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nastolatków

Świętochłowice,śląskie

219 900 zł48 m² 4 560,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zakupu jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,22 m , do kapitalnego remontu i urządzenia według własnych potrzeb. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

249 000 zł47 m² 5 264,27 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

240 000 zł40 m² 6 045,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Katowicka

Centrum,Świętochłowice

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne z poddaszem, świętochłowice Centrum Oferuję na sprzedaż mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 48 m wraz z możliwym do wykupienia wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 1997 roku

Centrum,Świętochłowice

245 000 zł45 m² 5 478,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z niezagrożonym widokiem, w bezpiecznej i doskonale skomunikowanej okolicy (świętochłowice, przy Urzędzie Miejskim, mijance i dtś - ul. Konstytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zubrzyckiego

Piaśniki,Świętochłowice

169 000 zł29 m² 5 787,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Świętochłowice | piaśniki | kawalerka Z oddzielną kuchnią | niski blok Do sprzedaży oferujemy kawalerkę o powierzchni użytkowej.29m2, położoną w Świętochłowicach,.