Serce 0 Ulubione

Działki inwestycyjne Świętochłowice - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Lotnicza

Chropaczów,Świętochłowice

20 900 000 zł119 774 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na podstawie 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości ( Dz. U. z 2021 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Metalowców

Świętochłowice,śląskie

500 000 zł7 800 m² 64,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży atrakcyjna działka w Świętochłowicach przy ul. Metalowców. Nieruchomość posiada mpzp - Działalność produkcyjna i usługi. Nieruchomość o powierzchni 7800 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

554 880 zł3 468 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o pow.3468 m2 (33x 105) Kształt prostokąta. Niezabudowana W granicy dostępne media; -prąd -woda -kanalizacja sanitarna -gaz Działka położona w sąsiedztwie firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

676 480 zł4 228 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o pow.4228 m2 (40 x 105) Kształt prostokąta. Niezabudowana W granicy dostępne media; -prąd -woda -kanalizacja sanitarna -gaz Działka położona w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

1 231 360 zł7 696 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o pow.4228 m2 (73 x 105) Kształt prostokąta. Niezabudowana W granicy dostępne media; -prąd -woda -kanalizacja sanitarna -gaz Działka położona w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

1 100 000 zł5 454 m² 201,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny o powierzchni 5454 m2 zlokalizowany w Świętochłowicach umiejscowiony w pierwszej linii zabudowy od ruchliwej drogi głównej prowadzącej z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

700 000 zł5 600 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 5600 m2 świętochłowice - do sprzedania. Działka posiada kształt zbliżony do prostokąta. Nie jest zabudowana, nie jest zagospodarowana. Teren częściowo utwardzony. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Metalowców

Świętochłowice,śląskie

190 000 zł2 370 m² 80,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nie przegap: najtańsza parcela z taką lokalizacją. Cena nie objęta podatkiem vat! Działka o powierzchni 2370 m2 położona w Świętochłowicach przy ul. Metalowców w rejonie ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Metalowców

Świętochłowice,śląskie

190 000 zł2 370 m² 80,17 zł/m²

 

 

 

Świętochłowice,śląskie

1 900 000 zł4 853 m² 391,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną położona w Świętochłowicach w bardzo dobrej lokalizacji. Teren z dobrą komunikacją z A4, do ścisłego centrum Katowic około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Metalowców

Świętochłowice,śląskie

250 000 zł2 370 m² 105,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka przemysłowa Świętochłowice ul. Metalowców. Cena nie objęta podatkiem vat! Działka o powierzchni 2370 m2 położona w Świętochłowicach przy ul. Metalowców w rejonie ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Metalowców

Świętochłowice,śląskie

250 000 zł2 370 m² 105,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka przemysłowa Świętochłowice ul. Metalowców Działka o powierzchni 2370 m2 położona w Świętochłowicach przy ul. Metalowców w rejonie ronda. Druga linia zabudowy, wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

1 100 000 zł5 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Uwaga!działka w bardzo dobrej lokalizacji.Pierwsza linia zabudowy od głównej ulicy. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego pod różnego rodzaju usługi(np.serwis.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij