Mieszkanie, ul. Polna

Polna, Centrum, Świętochłowice, śląskie

  • 269 000 zł
  • 53,50 m²
  • 5 028,04 zł/m²

Zdjęcie

Witold Rębacz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Polna

Polna, Centrum, Świętochłowice, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

269 000 zł

53,50 m²

5 028,04 zł/m²

Mieszkanie, ul. Polna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

269 000 zł 53,50 m² 5 028,04 zł/m²

Piętro:
6/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

6/10

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 269 000 zł (5 028,04 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 53,50 m², 2 pokoje; stan: do remontu
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/10, dwustronne
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie 53 m² w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej. Lokal znajduje się na 6 piętrze w budynku z windą oraz bezstopniowym wejściem, co jest dużym udogodnieniem również dla osób starszych i z ograniczoną mobilnością.

Obecny układ mieszkania obejmuje dwa pokoje, dużą kuchnię, łazienkę, osobne WC oraz przestronny przedpokój. (...)

Agent

Witold Rębacz

501 751...

501 751 606

32 781 95 82

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 751...

501 751 606

32 781 95 82

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl