Mieszkanie Świętochłowice

Piaśniki, Świętochłowice, śląskie

  • 1 670 zł
  • 36,39 m²
  • 45,89 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Piowczyk

Skontaktuj się

Mieszkanie Świętochłowice

Piaśniki, Świętochłowice, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 670 zł

36,39 m²

45,89 zł/m²

Mieszkanie Świętochłowice

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 670 zł 36,39 m² 45,89 zł/m²

Piętro:
3/11
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

3/11

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 670 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 36,39 m², 3 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 1982
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/11
  • Źródło: biuro nieruchomości: PIOWCZYK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 571911

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OSOBA DO KONTAKTU: Barbara Piowczyk tel.  

Oferta na wyłączność
Przedmiotem oferty wynajmu jest LUKSUSOWE / KLIMATYCZNE MIESZKANIE położone na trzecim piętrze w zadbanym budynku z windą w najpiękniejszej dzielnicy Świętochłowic - blisko PARKU SKAŁKA. (...)

Agent

Barbara Piowczyk

780 040...

780 040 505

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

780 040...

780 040 505

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy