dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Świętochłowice - Oferty sprzedaży i najmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Świętochłowice,śląskie

230 000 zł55 m² 4 217,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Świętochłowice ul. Dworcowa 12, 3-pokoje - Gotowe do zamieszkania - Okazja czasowa / Rabat 30 000 zł Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na 3 piętrze. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice

Ustronie,Świętochłowice

299 000 zł67 m² 4 462,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w cichej i spokojnej okolicy? zachęcam do obejrzenia wirtualnego spaceru! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamionki

Chropaczów,Świętochłowice

470 000 zł115 m² 4 083,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w Świętochłowicach, przy ul. Kamionki 5a. Mieszkanie znajduje się w monitorowanej kamienicy, w pobliżu której są place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granitowa

Centrum,Świętochłowice

179 000 zł36 m² 4 928,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Świętochłowice, kawalerka tuż obok Skałki, dtś 500m - mieszkanie do własnej aranżacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Chropaczów,Świętochłowice

192 000 zł40 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40m2 w skład którego wchodzi: - pokój - garderoba - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polaka

Centrum,Świętochłowice

290 000 zł101 m² 2 884,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe ( + jeden pokój poddasze) w samym Centrum Świętochłowic. Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

150 000 zł60 m² 2 520,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,51 m2 na pierwszym piętrze Kamienicy w Świętochłowicach. W skład mieszkania wchodzą : - 3 pokoje, - kuchnia ślepa, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

399 000 zł50 m² 7 973,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 ws kład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy duży balkon -7.8m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Świętochłowice

124 900 zł36 m² 3 445,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoi | Świętochłowice ul. Metalowców ( Centrum ) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granitowa

Centrum,Świętochłowice

185 000 zł36 m² 5 093,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na parterze wieżowca. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły/przedszkola bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lipiny,Świętochłowice

195 000 zł63 m² 3 080,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do odkrycia uroku tego przytulnego mieszkania o powierzchni 63 m . Nieruchomość złożona z: pokój 16 m.kw pokój 14 m.kw pokój 11 m.kw kuchnia zamykana z oknem 12 m.kw łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Polaka

Centrum,Świętochłowice

159 000 zł35 m² 4 529,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,1 m2 w samym Centrum Świętochłowic! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hajduki

Zgoda,Świętochłowice

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Hajduki 6 w Świętochłowicach-Zgodzie. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jodłowa

Chropaczów,Świętochłowice

180 000 zł36 m² 4 946,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Świętochłowice, kawalerka do własnej aranżacji, dzięki czemu stworzysz swoje wymarzone wnętrze! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Zgoda,Świętochłowice

93 000 zł33 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Kawalerka w Świętochłowicach przy ul. Śląskiej Powierzchnia to 33m2 Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w kamienicy. Składa się z kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zgoda,Świętochłowice

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szukasz przestronnego mieszkania w dobrze skomunikowanej a zarazem cichej okolicy ? Doskonale trafiłeś Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korfantego

Piaśniki,Świętochłowice

390 000 zł57 m² 6 878,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja agencji. Mam do zaoferowania Państwu mieszkanie 4-pokojowe w Świętochłowicach przy ulicy Wojciecha Korfantego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze i składa się z: kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Lipiny,Świętochłowice

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Świętochłowice

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English text scroll down We speak English, deutsch, italiano, українська , Polski - Call or text us anytime Przepiękne i komfortowe mieszkanie do wynajęcia o sumie powierzchni 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świętochłowice

185 000 zł60 m² 3 078,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Świętochłowicach przy ulicy Bankowej. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w odnowionej kamienicy, po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Piaśniki,Świętochłowice

299 000 zł50 m² 6 016,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe do odświeżenia znajduje się w Świętochłowicach, dzielnica Piaśniki przy ul. Świętokrzyskiej. Nieruchomość mieści się w bloku po termoizolacji na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytowa

Chropaczów,Świętochłowice

290 000 zł50 m² 5 835,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący na płaci prowizji agencji. Mam do zaoferowania Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Świętochłowicach przy ulicy Szczytowej. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze i składa się z: kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świętochłowice

Lipiny,Świętochłowice

699 000 zł71 m² 9 892,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! agencyjnej! Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, w którym możesz zamieszkać od zaraz, w niedalekiej odległości od Chorzowa? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Centrum,Świętochłowice

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe o pow. 47m2, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

259 000 zł45 m² 5 756 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowe do zamieszkania ok.45m2. Świętochłowice - Chropaczów- osiedle Brzezina nie szukaj dalej!oferta wyłącznie W tg-brokers! Mieszkanie na 4 piętrze w bloku z 1990r., przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

159 000 zł60 m² 2 671,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Piaśniki,Świętochłowice

400 000 zł63 m² 6 319,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,3m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Piaśniki,Świętochłowice

349 000 zł68 m² 5 170,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Katowice M3, wyjątkowa okazja dla osób, które marzą o własnym, spersonalizowanym mieszkaniu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Zgoda,Świętochłowice

240 000 zł41 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Chcesz szybko zamieszkać na swoim? - wybierz mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Chropaczów,Świętochłowice

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Oferta! Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Świętochłowicach przy ul. Jordanowskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (możliwość zrobienia 3), widnej oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cmentarna

Centrum,Świętochłowice

379 000 zł69 m² 5 492,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Szukasz mieszkania w spokojnej i cichej okolicy po generalnym remoncie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Proponuję Ci mieszkanie w Świętochłowicach przy ulicy Cmentarnej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Centrum,Świętochłowice

1 500 zł46 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajmu bardzo atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o pow. 45,5 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego, ocieplonego bloku przy ulicy Szpitalnej. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice

Zgoda,Świętochłowice

195 000 zł58 m² 3 362,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w cenie dwóch, sprawdź to. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić na wizytę. Nie pozwól, aby ta okazja przeszła Ci koło nosa. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Chropaczów,Świętochłowice

119 900 zł50 m² 2 396,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w Świętochłowicach Chropaczów. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 50,03 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Piaśniki,Świętochłowice

489 000 zł62 m² 7 925,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość z cudownym widokiem na park - idealna dla rodziny! tylko 10 min do centrum Katowic! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michalskiego

Lipiny,Świętochłowice

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52m położone w Świętochłowicach, na ulicy Hanki Sawickiej w dzielnicy Lipiny na ul. Michalskiego, na monitorowanym osiedlu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Centrum,Świętochłowice

299 000 zł67 m² 4 456,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 67 metrów kwadratowych. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Centrum,Świętochłowice

264 900 zł55 m² 4 801,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,17m2 znajdujące się na wysokim parterze 2-piętrowej kamiennicy w Centrum Świętochłowic, składające się z 3 pokoi, z czego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiechaczka

Chropaczów,Świętochłowice

269 000 zł63 m² 4 267,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Świętochłowicach, chropaczów, ul. Wiechaczka na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal o powierzchni 63,04 m2 obejmuje 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Świętochłowice,śląskie

269 000 zł46 m² 5 912,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Świętochłowicach ul. Polnej 54. Sam możesz podjąć decyzję o kolorze ścian, drzwi i kuchni Mieszkanie w stanie deweloperskim zamkniętym z plusem;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaśniki

Piaśniki,Świętochłowice

219 000 zł49 m² 4 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 15.08.2023 R.! przedstawiamy zadbane mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone w Piaśnikach w sercu Świętochłowic. Mieszkanie składa się z holu, trzech pokoi,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij