Serce 0 Ulubione

Mieszkania Świętochłowice Osiedle na wzgórzu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w spokojnej okolicy Świętochłowic. Mieszkanie po remoncie, zadbane, gotowe do wprowadzenia. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł49 m² 5 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

W sprzedaży oferujemy komfortowe mieszkanie w Świętochłowicach. Dużym atut to bliskość komunikacji miejskiej oraz najważniejszych dróg w mieście, szybki dojazd do dtś. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł34,50 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka 35 m po generalnym remoncie - Świętochłowice Szukasz komfortowego mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie z charakterem idealne pod własną aranżację lub inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m położone na 2 piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł115 m² 3 730,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania, które nie narzuca stylu, ale daje nieograniczone możliwości? Przy ul. Kamionki 5a w dzielnicy Chropaczów w Świętochłowicach czeka nieruchomość, która może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Powierzchnia: 80 m kw. Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 2/2 (dostępne są także mieszkania na parterze) Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe (piec dwufunkcyjny) Ciepła woda: piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,18 m² 6 290,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świętochłowice - ul. Śląska - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 34,18 m2 ,które przez lata było domem dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł53,62 m² 18,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie położone na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie poza 2 pokojami posiada dużą przestronną kuchnię z ogrzewaniem podłogowym i ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

214 900 zł36,25 m² 5 928,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 2 pokoje | Świętochłowice ul. Metalowców ( Centrum ) zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49,65 m² 7 653,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku znajdującym się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W bliskiej odległości Ośrodek Rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczytowa

Świętochłowice,śląskie

172 000 zł76 m² 2 266,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedaży 4 - pokojowe mieszkanie do remontu, o powierzchni 75,9 m2, usytuowane na wysokim parterze 10 piętrowego bloku w Świętochłowicach na osiedlu Na Wzgórzu. Mieszkanie składa.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Świętochłowice, Osiedle na wzgórzu

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij