dowolna

Kawalerki Świętochłowice - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granitowa

Centrum,Świętochłowice

179 000 zł36 m² 4 928,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Świętochłowice, kawalerka tuż obok Skałki, dtś 500m - mieszkanie do własnej aranżacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Chropaczów,Świętochłowice

192 000 zł40 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40m2 w skład którego wchodzi: - pokój - garderoba - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Świętochłowice

124 900 zł36 m² 3 445,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoi | Świętochłowice ul. Metalowców ( Centrum ) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granitowa

Centrum,Świętochłowice

185 000 zł36 m² 5 093,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na parterze wieżowca. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły/przedszkola bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Polaka

Centrum,Świętochłowice

159 000 zł35 m² 4 529,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,1 m2 w samym Centrum Świętochłowic! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jodłowa

Chropaczów,Świętochłowice

180 000 zł36 m² 4 946,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Świętochłowice, kawalerka do własnej aranżacji, dzięki czemu stworzysz swoje wymarzone wnętrze! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Zgoda,Świętochłowice

93 000 zł33 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Kawalerka w Świętochłowicach przy ul. Śląskiej Powierzchnia to 33m2 Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w kamienicy. Składa się z kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katowicka

Centrum,Świętochłowice

990 zł20 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Katowickiej 78. *Piętro 2. *Ogrzewanie elektryczne. *Powierzchnia 20 m2. Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piechaczka

Centrum,Świętochłowice

1 780 zł35 m² 50,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta wraz ze wszystkimi udogodnieniami, ale w cichym i spokojnym zaułku. Potrzebujesz luksusowego mieszkania w centrum aglomeracji śląskiej z szybkim i dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Centrum,Świętochłowice

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu nowe mieszkanie w Świętochłowicach (hoffmann, była Findera).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Centrum,Świętochłowice

950 zł34 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice

Chropaczów,Świętochłowice

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie kawalerka Ok 40m położona w Świętochłowicach na Chropaczowie w prywatnej kamienicy. Po generalnym remoncie z wyposażeniem widocznym na zdjęciu. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bytomska

Zgoda,Świętochłowice

890 zł17 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Bytomskiej 26. *Powierzchnia 17 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Piętro 3. Wyposażenie: *pokój: jest szafa, kanapa, komoda. *Przedpokój: wieszak, szafka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świętochłowice

Centrum,Świętochłowice

1 250 zł33 m² 38,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie - kawalerka o pow. 32,79 m2 po całkowitym remoncie, w remontowanej kompleksowo kamienicy. Idealne dla 1 - 2 osób. Obejmuje : przedpokój, łazienkę z wc, pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Chropaczów,Świętochłowice

119 900 zł50 m² 2 396,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w Świętochłowicach Chropaczów. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 50,03 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Chropaczów,Świętochłowice

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka 36m położona w Świętochłowicach - dzielnicy Chropaczów na parterze w prywatnej kamienicy. Lokal po generalnym remoncie, przejściowa widna kuchnia, ( może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Świętochłowice

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne - do wynajęcia od 1 września. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Centrum,Świętochłowice

1 180 zł38 m² 31,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Do wynajęcia nowe mieszkanie znajdujące się w centrum Świętochłowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Świętochłowice,śląskie

195 000 zł36 m² 5 425,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Szukasz mieszkania po remoncie kapitalnym, w doskonałej lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centrum Katowic, zabrza, gliwic czy innych miast? Również pociągiem czy tramwajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Centrum,Świętochłowice

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *ogrzewanie gazowe. *Powierzchnia 38 m2. *Przeznaczona dla 1-2 osób. Wyposażenie: *w kuchni jest piec gazowy z piekarnikiem, szafki, lodówka, pralka. *W pokoju jest kanapa, stół, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Centrum,Świętochłowice

1 050 zł38 m² 27,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katowicka

Centrum,Świętochłowice

1 300 zł21 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne wkrótce! *piętro 2 *powierzchnia 21 *ogrzewanie elektryczne. Wyposażenie: *w aneksie kuchennym są szafki, okap, lodówka, piekarnik, stół krzesła, zlewozmywak. *W pokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Centrum,Świętochłowice

197 000 zł36 m² 5 481,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

agencyjnej. Szukasz mieszkania po remoncie kapitalnym, w doskonałej lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centrum Katowic, zabrza, gliwic czy innych miast? Również pociągiem czy tramwajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Centrum,Świętochłowice

149 500 zł43 m² 3 498,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centrum Katowic, zabrza, gliwic czy innych miast? Również pociągiem czy tramwajem! A może zastanawiasz się nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Centrum,Świętochłowice

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katowicka

Centrum,Świętochłowice

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: mieszkanie dostępne od 22 marca! *piętro 2. *Ogrzewanie elektryczne. *Powierzchnia 20 m2. Wyposażenie: *w aneksie kuchennym są szafki, okap, lodówka, piekarnik, stół krzesła, zlewozmywak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Centrum,Świętochłowice

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym mieszkańcem kawalerki Blue Dream. W mieszkaniu o charakterze skandynawskum, znajduje się obszerna kuchnia kątem jadalnianym, salon i aneks sypialny, łazienka wspólnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Centrum,Świętochłowice

128 427 zł33 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centrum Katowic, zabrza, gliwic czy innych miast? Również pociągiem czy tramwajem? Kusi Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Centrum,Świętochłowice

149 555 zł43 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Świętochłowice,śląskie

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna lokata twojego kapitału Kup dzisiaj i zarabiaj! Lub sam zamieszkaj i ciesz się pięknym nowoczesnym wnętrzem. Nowocześnie urządzone mieszkanie - spokojny blok - W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Świętochłowice,śląskie

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja oferty - rezerwacja oferty bezpieczna lokata twojego kapitału Kup dzisiaj i zarabiaj! Lub sam zamieszkaj i ciesz się pięknym nowoczesnym wnętrzem. Nowocześnie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Centrum,Świętochłowice

1 650 zł66 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie w Centrum Świętochłowic. Mieszkanie znajduje się w remontowanej kamienicy z monitoringiem. Powierzchnia: 66m2. Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Świętochłowice

79 000 zł117 m² 676,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży poddasza w kamienicy. Podstawowe informacje: - pow. 116,80m2 - skosy dachowe po wszystkich ścianach Media: - brak Stan techniczny: - do adaptacji, kapitalnego remontu Opis: poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Bytomskich

Świętochłowice,śląskie

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam. Do sprzedania świeżo wyremontowane mieszkanie w Świętochłowicach przy ulicy Strzelców bytomskich. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pocztowa

Centrum,Świętochłowice

1 190 zł36 m² 32,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w remontowanej kompleksowo kamienicy. Mieszkanie świeżo po kompleksowym remoncie. Jeszcze nikt w nim nie mieszkał od zakończenia remontu. Wydaje się idealne dla 1 - 2 osób. Strop po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Zgoda,Świętochłowice

160 000 zł28 m² 5 626 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,44m2. Powierzchnia, na którą składają się pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc oraz balkon o powierzchni ok. 4m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Świętochłowice

83 500 zł35 m² 2 385,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świętochłowice, centrum - w ofercie atrakcyjne M-2 o pow. 35 m2 położone na II piętrze IV-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, widnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Świętochłowice

83 500 zł35 m² 2 385,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż piękna kawalerka W świętochłowicach! Na sprzedaż przytulna, nowoczesna kawalerka- 36m 2 w Swiętochłowicach. Mieszkanie po remoncie, nadaje się do wprowadzenia, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nowa

Zgoda,Świętochłowice

85 000 zł27 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest bardzo ładna kawalerka usytuowana na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Świętochłowice

83 500 zł35 m² 2 385,71 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij