Działka rekreacyjna, ul. Szkolna

Szkolna, Centrum, Świętochłowice, śląskie

  • 119 000 zł
  • 406 m²
  • 293,10 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Duda

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna, ul. Szkolna

Szkolna, Centrum, Świętochłowice, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

119 000 zł

406 m²

293,10 zł/m²

Działka rekreacyjna, ul. Szkolna

Zaktualizowane: 11 maja 2026

119 000 zł 406 m² 293,10 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 119 000 zł (293,10 zł/m²)
  • Forma własności: użytkowanie wieczyste
  • Źródło: biuro nieruchomości: Haven Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 0041

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży Pięknego Ogródka Działkowego który to położony jest Świętochłowicach - ROD Szarotka w niedalekiej odległości od nowo wybudowanej Hali sportowej oraz basenu . Powierzchnia działki to 406 m2.

Na terenie ogródka znajduje się domek o powierzchni 40 m2 z pełnym dostępem do ( wody , prądu ) w skład którego wchodzą nastepujące pomieszczenia :

kuchnia
WC z prysznicem ( całość podpięta pod (...)

Agent

Tomasz Duda

535 859...

535 859 949

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Duda

535 859...

535 859 949

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości